foto

Chirurgia plastyczna Poznań - Biogenica Klinika Piękna

Spółka Biogenica Klinika Piękna to bywający od 2009 roku salon medycyny jak też dermatologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej, usytuowany w Plewiskach w pobliżu Poznania. W gabinecie lekarskim Biogenica znajdziemy nowatorską ofertę usług z gamy medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, wspomagającej jak też kosmetologii oraz wizażu. Ideologia przedsiębiorstwa Biogenica odwołuje się do zintegrowania umiejętności oraz etyki lekarskiej współdziałającej.

Zobacz więcej ...

foto

Nowości w Osteopati Poznań

Przedstawicielem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim stażem. W 2014 roku zadecydował ziścić kształcenie w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – konfederacji zrzeszającej najdoskonalsze placówki edukacyjne osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata nauki Piotr Czarnecki zrealizował ponad 20 trzydniowych przeszkoleń z medycyny osteopatycznej. Zdobył.

Zobacz więcej ...

foto

Z użyciem lasera przeprowadza się zabiegi leczenia

Spółka Biogenica Klinika Piękna to gabinety medycyny i dermatologii przeciwstarzeniowej. Klinika to miejsce stworzone dla pacjentów, które posiada w sobie ofertę kliniki dermatologii estetycznej, przeciwstarzeniowej i kosmetologii. Podstawowe zabiegi przeprowadzane w klinice to zabiegi z odmładzania Firma.

Zobacz więcej ...