foto

Marka Truck Trailers Service powstała z ideą

Marka Truck & Trailers Service powstała z ideą o realizowaniu fachowych reparacji jednocześnie samochodów ciężarowych jak i pasażerskich. Marka posiada wieloletnie doświadczenie w reperacji pojazdów, które transportuje na nadzwyczajną klasę podpowiadanych działań. Firma T&T Service poświadcza indywidualne stosunki do Klienta,.

Zobacz więcej ...

foto

Firma TruckTrailers Service utworzyła

Firma Truck&Trailers Service utworzyła się z myślą o świadczeniu profesjonalnych regeneracji zarówno pojazdów ciężarowych jak i personalnych. Marka posiada paroletnie doświadczenie w naprawie aut, które przenosi na nadzwyczajną klasę podpowiadanych usług. Spółka T&T Service gwarantuje jednostkowe ustosunkowanie się do Klienta, uczciwą.

Zobacz więcej ...

foto

Marka AttentionWheels to precyzyjny

Marka Attention!Wheels to precyzyjny zakład ogumienia a także doboru felg, opon oraz sprzętów do każdorazowych typów samochodów. Marka jest otwarta na kontrahentów jednostkowych, jak oraz biznesowych. Serwis Attention!Wheels znajduje się w Poznaniu przy ul. Metalowej 1 w olbrzymim wnętrzu z rozbudowanym, nowoczesnym parkiem narzędziowym i trzema całkowicie osobnymi miejscami aktywności. Wśród głównych obrysów czynności Attention!Wheels mieści się też dokładne czynności CNC.

Zobacz więcej ...

foto

Delegatem przedsiębiorstwa Fizjosports

Delegatem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z praoletnim przeszkoleniem. W 2014 roku zadecydował zapoczątkować edukację w Osteopathie Schule Deutschland, aktualnie Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – instytucji łączącej najlepsze szkoły osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata nauki Piotr Czarnecki odbył ponad 20 trzydniowych kursów z medycyny osteopatycznej. Pozyskał kwalifikacje jak również całościowe ustosunkowanie.

Zobacz więcej ...